Ks. prof. Tadeusz Guz: Nie pozwólmy, by Antychryst przybrany w łachmany ,,ekologisty” destruował Polskę!

Obłędem ducha nazwał ks. prof. Tadeusz Guz fałsz i zakłamanie wynikające z ideologii ekologizmu.

Zawirowania ideologiczne wokół „ocieplenia klimatu” zdają się sięgać w naszych pokoleniach zenitu graniczącego rozmiarem fałszu i zakłamania już tylko z obłędem ducha.

Nie można być przyjacielem przyrody i kosmosu: człowieka, zwierząt, roślin, planet czy galaktyk tak długo, jak długo ktoś pozostaje wrogiem Stwórcy Boga.

– pisze w swoim felietonie na łamach Naszego Dziennika ks. prof. Tadeusz Guz.

Redakcja pragnie zwrócić uwagę Szanownemu Czytelnikowi, że Ks. Guz użył sformułowania: “Nie pozwólmy”. Jest to bez wątpienia apel o aktywność, która będzie równoznaczna z przezwyciężeniem aktualnego stanu bierności. Z drugiej strony panujący rząd mający do dyspozycji policję i inne, gotowe do dostosowania represji służby realizuje komunistyczną strategię “zrównoważonego rozwoju” w ramach Agendy 2030, powołując dodatkowo Ministerstwo Klimatu.

Nie pozwólmy, aby w sensie negatywnym jacyś rozbójnicy ideologiczni i pustoszyciele spod znaku Antychrysta, dzisiaj przybranego w łachmany ekologisty, naszego pięknego i drogiego nam Kraju, Ojczyzny, Państwa i Kościoła, destruowali i unicestwiali nasze życie duchowe, religijne i moralne, naszą polską gospodarkę i naszą chrześcijańską kulturę spod jedynie zbawiennego znaku Jezusa Chrystusa – Pana całej cywilizowanej Polski

____________________________________________________________________________________________________________

Ekspedyt.org/PCh24.pl/Nasz Dziennik/ więcej/

O autorze: Redakcja