PiS pozwala Żydom na grabież mienia bezspadkowego? Wygląda na to, że tak

Jeżeli uznać majątek dawnych gmin żydowskich za mienie bezspadkowe (własność chasydów wymordowanych przez Niemców), to “zwrot” ich majątku bezspadkowego jest bezprawny z punktu widzenia prawa rzymskiego. Majątek ów przejmują żydzi niereligijni lub udający religijnych, nie mający tytułu prawnego do tych nieruchomości (nie są spadkobiercami). Bezprawna rewindykacja polskiego majątku tylko z powodu rzekomego wyznania, które często jest zupełnie innym judaizmem niż ten sprzed II Wojny Światowej, jest zwykłą hucpą.

“Najdosadniej to zjawisko opisali dziennikarze z “Jewish Times”: “Kiedy uruchomiono proces restytucji mienia żydowskiego w 1997 roku, przypadkowi ludzie tworzyli grupy, nazywając siebie gminami żydowskimi po to tylko, aby móc rościć sobie prawo do żydowskiego mienia” /Onet/Forbes/

Majątek ów w formie gruntów i nieruchomości został całkowicie rozgrabiony i zniszczony przez Niemców, a odbudowany po wojnie przez Polaków. Warto podkreślić, że część nieruchomości miała obciążoną hipotekę.

Najciemniej pod latarnią

Opisany proceder trwa od lat i jest podobno konsekwencją decyzji rządu komunisty Cimoszewicza, a także dobitnym przykładem narodowej głupoty Polaków, którzy dali się omamić – przekierować swoją uwagę na 300 mld $. Temat jest nieobecny w mediach ”prawicowych”, co nie najlepiej świadczy o bystrości tych środowisk. Elektorat lewicowy nie ma nic przeciw ograbianiu Polski, a część sympatyków PiS kieruje się racją partyjną zamiast racją stanu Polski. Część wyznawców Jarosława Kaczyńskiego uważa, że Żydom należy płacić, bo: „nie mamy wyjścia” PiS kontynuuje ten nikczemny proceder bez żadnych moralnych oporów.

Krzysztof Karoń: przyjadą gangsterzy wychowani w nienawiści do Polski i Polaków

Ubolewania godnym jest fakt, że tylko nieliczni o tym mówią. Tymczasem trwa pranie mózgów, w którym uczestniczą również moderniści (truciciele) – niektórzy wysocy hierachowie w Kościele katolickim.

fot. Twitter. Prymas Polak i ambasador Izraela, który upominał się niedawno podczas wywiadu w RMF o szybkie rozwiązanie kwestii majątku bezspadkowego. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

 

Co się dzieje z “odzyskanym” majątkiem żydowskim?

Gminy Żydowskie wycisnęły z państwa polskiego grubą ogromny majątek m. in 500 nieruchomości, które przeważnie odsprzedały. (…) Poszło na rzeczy dla ich szefów ważniejsze – za renowacje cmentarza niech zapłacą polscy podatnicy. Bo jak nie, to antysemityzm”

Rafał Ziemkiewicz/”Do Rzeczy”/

“Polskie urzędy, którym podlegają związki wyznaniowe, są w pełni świadome patologii zakorzenionej wśród skostniałych, mocno “okopanych” organizacji żydowskich. Nie mają jednak odwagi zabrać się za ten drażliwy problem w obawie posądzenia o antysemityzm. Natomiast polscy Żydzi, bojący się swoich liderów w USA i Izraelu, czują się bezsilni, bo wmówiono im, że skandal wywoła antysemickie rozruchy. Dlatego milczeli”.

Onet.pl/ na podstawie artykułu z “Forbes”.

Pierwotny tytuł został zmieniony z powodu braku precyzji określającej odpowiedzialność PiSu, który nie rozdawał polskiego majątku Żydom, lecz pozwolił na kontynuację tego nikczemnego procederu, nie zmieniając obowiązujących w prawie zapisów.

______________________________________________________________________________________________________________

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych".