Nareszcie! Macierewicz ujawni kolejną cząstkę prawdy o Smoleńsku!

Fot. Twitter

Już niedługo Polska wstrzyma oddech. Już niedługo Macierewicz ma zamiar bezlitośnie wychłostać kolejną cząstką prawdy o Smoleńsku wszystkich nikczemników.

Tymczasem wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik powiedział odrobinkę więcej niż tradycyjnie mieści się w dotychczasowej, zwyczajowej formułce smoleńskiej.

Żeby powiedzieć, co było przyczyną katastrofy smoleńskiej musimy mieć wszystkie pełne i pewne informacje. (…) Wkraczamy w finalną fazę śledztwa smoleńskiego. /Polsat News/

2,7 milionów złotych. Niedużo, ale taka dotacja dla „pracującej społecznie” komisji powinna wystarczyć, aby odnieść sukces w finalnej fazie śledztwa. Do tego zobowiązał się wielokrotnie prezes Kaczyński na politycznych wiecach.

Prawdę ma ujawnić osobiście Antoni Macierewicz. Słomiani patrioci są niezmiernie wdzięczni panu ministrowi za ujawnienie wielu prawd. To właśnie on jako nie tylko odważny, ale bardzo przenikliwy badacz i obserwator miał odwagę w roku 2016 stwierdzić, że źródłem ludobójstwa na Wołyniu była Rosja, a wraża Konfederacja w przeciwieństwie do PiSu chce jeszcze bardziej uzależnić Polskę od UE. Po takich stwierdzeniach widać jasno, że prawda w konfrontacji z panem Macierewiczem po prostu nie ma szans. Niestety, w tym momencie troszkę się zdradziłem i pewnie zostanę odebrany jako człowiek wątpiący…

Przedsmak tego, co nas czeka w postaci raportu mogliśmy usłyszeć w TV Republika, gdzie minister powiedział, że to nie brzoza pana Bodina była winna, lecz winny był wybuch w skrzydle, a potem w centropłacie. Było to już mówione? Nieważne. Ważne, że Donald Tusk jako zajączek do gonienia ma wciąż zagwarantowany immunitet. Poganiajcie sobie za Tuskiem… za Stefanem Michnikiem też możecie sobie jeszcze trochę poganiać, za Balcerowiczem, Lewandowskim, Waltz, Wałęsą… zaraz, zaraz dlaczego przestaliście ganiać za Bolkiem? Za Thun pobiegajcie. Ganiajcie i nadrabiajcie, bo za reperacjami dla Polski od Niemiec, to już sobie chyba nie pobiegacie.

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych".