“Czas się skończył”. Orędzia z Trevignano Romano 5 – 15 grudnia 2020 r.

Głowa Matki Bożej – Pietà z Lubiąża, 1360

Trevignano Romano, 5 grudnia 2020 r.

Kochane dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach. Moje dzieci, tak niewiele wyczuwam w was pokoju, ale pamiętajcie, że ja jestem z wami. Moje dzieci, nawet jeszcze dziś nie nastał czas prawdziwych prześladowań, ale już wkrótce będzie wam narzucona jedna religia, która już nie będzie chrześcijańska. Nie sięgajcie po argumenty rozumowe, a proście Ducha Świętego, On wam zawsze pomoże. Nie macie się czego lękać, jeśli jesteście z Chrystusem. Zostawiam was teraz z moim matczynym błogosławieństwem i z Jezusem obecnym wśród was.

Trevignano Romano, 8 grudnia 2020 r.

Kochane dzieci, dziękuję wam , że jesteście tu na modlitwie, aby złożyć hołd Niepokalanemu Poczęciu. Moje dzieci, od tej chwili Duch Święty będzie wiał coraz potężniej na mój Kościół i na jego dzieci; pamiętajcie, aby nieść [w sobie] miłość do Pana. Drogie ukochane dzieci, jesteście moją małą Resztą, bądźcie moją małą trzódką, którą będę mogła skryć i ochronić pod moim błogosławionym płaszczem. Moje ukochane dzieci, pragnę, by ci, którzy ewangelizują, bo zostali przeze mnie wybrani, byli [szeroko] słyszani, gdyż noszą oni znak Boży, którym jest miłość, radość i pokój. Moje dzieci, ja, Niepokalana i Współodkupicielka ludzkości, kolejny raz zapraszam was do wspólnej modlitwy w tym czasie. Świat i ludzkość potrzebują moich Apostołów; słuchajcie ich głosów i przyłączcie się do ich śpiewu na Bożą Chwałę. Wkrótce spodziewam się ponownego przyjścia Mojego Syna; nie obawiajcie się, ja was nigdy nie zostawię samych. Jesteście moimi dziećmi, a ja jestem waszą matką. Teraz błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Matka Boża miała dziś na sobie niebieską suknię, była otoczona wspaniałym światłem, a u jej stóp lśniły roje złotych i srebrnych gwiazd.

Trevignano Romano 12 grudnia 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam, że jesteście tu na modlitwie i odpowiedzieliście w swych sercach na moje wezwanie. Drogie dzieci, nadszedł czas wyboru. Jest to wasz wybór życia lub śmierci, światła lub ciemności. Dzieci moje, słuchajcie słów zwiastuna Przyjścia Mojego Syna Jezusa. Nie rozpraszajcie się, moje dzieci, ale módlcie się, bo już toczy się w tej chwili wojna dobra ze złem, módlcie się z rękami złączonymi z moimi, od tej chwili rozpoczyna się ciąg wydarzeń, nawróćcie się jak najszybciej, bo czas się skończył. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Pietà z Lubiąża, 1360

Trevignano Romano, 15 grudnia 2020 r.

Przesłanie od Jezusa:

Moje drogie dzieci, dziękuję wam za wasze codzienne „tak”. Moja córko, pisz tak, aby dotarło to wszędzie. Moje umiłowane dzieci (kapłani): Ja wam dałem światło, a wy ukochaliście ciemność, Ja was konsekrowałem, a wy ukochaliście świat; pokutujcie i proście o przebaczenie, za to, co czynicie Mojemu Kościołowi. Proście o przebaczenie swoich wiernych, za karmienie ich tyloma kłamstwami. Czy nie wiecie, że dokonujecie wyborów, za które nagrodą będzie wieczny ogień? Nawróćcie się i z miłością gromadźcie swe trzody, wskazujcie im drogę do uświęcenia. Wsłuchujcie się w grzmot trzęsień ziemi, słuchajcie jak budzą się wulkany, patrzcie na tę ludzkość, która straciła miłość i swe wartości, a za to pęka od pychy i wzgardy, zapomniawszy o pokorze. Patrzę na was, jak zmieniacie się w roboty pozbawione człowieczeństwa. Ratujcie się, bo gniew Mego Ojca już w was uderza. Miłujcie się wzajemnie pośród braci i bądźcie wierni Bogu, wróćcie do Tego, Który jest jedyną prawdziwą miłością. Teraz was zostawiam z błogosławieństwem Trójcy Przenajświętszej.
Wasz Drogi Jezus

Przekład symultaniczny z jęz. ang. w porównaniu z włoskim oryginałem

Pokutujący Łotr

O autorze: Pokutujący Łotr