„Nie chcę już dłużej żyć”

Czy my, ludzie, naprawdę nie jesteśmy w stanie przezwyciężyć uczucia strachu i odruchu posłuszeństwa zaszczepionego w dzieciństwie, w celu ochrony życia naszych dzieci i zachowania przyszłości nas wszystkich?

W menu na dziś danie tragiczne. Apel niemieckiego psychologa w sprawie dzieci, ale nie tylko. Tekst dotyczy wszystkich z nas i tego co pozwalamy ze sobą robić.

Zapraszam do lektury.

__________________________***__________________________

„Nie chcę już żyć”, powiedziało dziecko do swojej matki. Rząd niemiecki dusi przyszłość swoich obywateli

Czy paniczny strach, jaki politycy wszystkich warstw próbowali wpoić ludziom w imieniu światowej elity przestępczej przez ostatni rok i odruchowe posłuszeństwo okradło nas, rodziców, dziadków i współobywateli z wszelkiego współczucia?

Albo jak należy rozumieć, że dzieci i młodzież – prawdopodobnie nie tylko w Niemczech – najgorzej cierpią w wyniku nielegalnej i bezużytecznej masowej kwarantanny skorumpowanych rządów i mówią: „Nie chcę już więcej żyć” – i nie ma ani krzyku czy powstania w kraju?

Punkt kulminacyjny tego oburzającego skandalu: szefowa niemieckiego rządu zbywa rodziców na “wieczne nigdy”.

Co mamy myśleć o państwie, które dusi swoją młodzież, a tym samym przyszłość swoich narodów, tylko po to, aby niewolniczo służyć „szatańskim klientom” w tle i być może pewnego dnia zostać ich dworzaninem? Co mamy myśleć o obywatelach, którzy po cichu to akceptują, żeby nie zwracać na siebie uwagi i nie musieć mówić NIE!

Autor jako pedagog i psycholog kliniczny od miesięcy czuł się powołany do wyrażenia opinii na temat tego skandalu. Ponieważ jednak wielu młodych psychiatrów, psychoterapeutów, lekarzy specjalistów i organizacje wspierające ofiary, takie jak „Biały Pierścień”, od dawna biło na alarm, czekałem. Dopiero gdy 31 stycznia przeczytałem w magazynie „WELT” raport, że młodzi ludzie chcą wyrzucić dar życia („Nie chcę już więcej żyć” – powiedziało dziecko do matki), nie mogłem milczeć. (1)

© Die Welt

 

Ponieważ większość czytelników z pewnością śledziła już doniesienia o poważnych uszkodzeniach fizycznych, psychologicznych zaburzeniach zachowania i próbach samobójczych w wyniku masowej kwarantanny, ponownie tylko pokrótce wymienię niektóre przyczyny:

  • dystans społeczny,
  • noszenie niezdrowych i oszpecających masek na twarz nawet w szkole,
  • brak edukacji szkolnej,
  • brak wydarzeń kulturalnych i sportowych,
  • niekończąca się samotność, której nie da się wyplenić przez wirtualne kontakty na Facebooku, gry komputerowe i wszelkiego rodzaju narkotyki,

a wreszcie

  • rosnąca przemoc w rodzinie (przestępstwa i napaści na tle seksualnym).

Czy my, ludzie, naprawdę nie jesteśmy w stanie przezwyciężyć uczucia strachu i odruchu posłuszeństwa zaszczepionego w dzieciństwie, w celu ochrony życia naszych dzieci i zachowania przyszłości nas wszystkich?

“I Don’t Want to Live Any More”, Said the Child to Her Mother. The German Government Strangles The Future of Its Own People, Dr. Rudolf Hänsel, Global Research, February 01, 2021

 

__________________

(1) www.welt.de/Panorama: Corona time: “I don’t want to live any more”, the child said to his mother.

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!