Ostatni pomiar poziomu głupoty wśród Polaków nie pozostawia złudzeń

Każdy sondaż preferencji politycznych jest równocześnie pomiarem głupoty polskiego społeczeństwa. Ostatnie badania pokazują wyraźnie, że ogłupieni Polacy dali się wpuścić w kolejny kanał.

Polska 2050, w mojej opinii Anty-Polska 2050, to nowy twór ludzi związanych z amerykańskim Atlantic Council (Michał Kobosko) oraz ze służbami tropiącymi za czasów PO polski patriotyzm (Jacek Cichocki). Produkt tego środowiska, nowa pacynka polityczna głosi heretyckie poglądy o objawieniu Bożym ze szczególnym uwzględnieniem świń  i nadaniu im statusu sędziów na Sądzie Ostatecznym.

Śmiać się, czy płakać?

Przed wyborami na prezydenta zapytałem jednego ze zwolenników pana Hołowni, co mu się podoba w przekazie kandydata. Odpowiedział, że dokładnie nie pamięta, ale jednego jest pewien: na pewno mu się bardzo podoba. Przypomina mi to trochę początek filmu “Czarownice z Eastwick”. Nikt nie był w stanie zapamiętać i wypowiedzieć nazwiska Nieznajomego, który zawitał do miasteczka.

W taki oto sposób do zainfekowanego polskiego krwioobiegu został wprowadzony kolejny polityczny patogen.

__________________________________________________________________________________________________________

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych".