Przeciw utrwalaniu zła

Całe to zło jest utrwalane i promowane jedynie poprzez bierną akceptację ‘tymczasowo’ skażonej moralnie szczepionki

W menu na dziś o inicjatywie protestu międzynarodowej koalicji kobiet wobec promocji szczepionek skażonych aborcją. Jedną z sygnatariuszek jest pani dr Wanda Półtawska. Tekst pochodzi z serwisu ChurchMilitant.

Zapraszam do lektury.

_________________________***_________________________

Międzynarodowa koalicja lekarek, działaczek religijnych i aktywistek – obecnie na kursie kolizyjnym z Watykanem – błaga chrześcijan i ludzi dobrej woli, aby zaprzestali „moralnego usprawiedliwiania stosowania szczepionek splamionych aborcją”.

Wiodącym światłem kampanii pro-life jest 100-letnia polska lekarka dr Wanda Półtawska, niegdyś wybrana jako jeden z „ludzkich królików” do pseudomedycznych eksperymentów w nazistowskim obozie koncentracyjnym Ravensbrück.

Ocalonej z Holokaustu Półtawskiej, bliskiej przyjaciółce papieża św. Jana Pawła II, lekarze SS wstrzyknęli bakterie w nogi, gdy przeprowadzali eksperymenty z przeszczepami kości i testowali sulfonamidy na współwięźniach obozu znanego jako „Hitlerowskie piekło dla kobiet”.

W poniedziałek Półtawska i 86 kobiet z 25 krajów wydało oświadczenie wyjaśniające, jak „powszechne przyzwolenie na szczepionki skażone aborcją, zwłaszcza przez chrześcijan,  przyczyniło się jedynie do powstania Kultury Śmierci”.

Oświadczenie zakwestionowało dekrety propagujące szczepienia wydane przez Watykan i niektórych biskupów jako „oparte na niepełnej ocenie nauki o szczepieniach i immunologii”, wzywając do ponownej oceny edyktów papieskich i biskupich.

„Nie przyjmę szczepionki, która została opracowana przy użyciu linii komórek płodowych abortowanych dzieci” – powiedział Church Militant dr Gabriele Kuby, wybitna niemiecka socjolog i sygnatariuszka oświadczenia.

Kuby, która przeszła na katolicyzm w 1997 roku, dobitnie stwierdziła: „Nie chcę chronić własnego zdrowia wykorzystując śmierć innych”.

Chwalona przez emerytowanego papieża Benedykta XVI jako „odważna bojowniczka przeciwko ideologiom, które ostatecznie prowadzą do zniszczenia ludzkości”, Kuby wyraziła ponadto obawy dotyczące bezpieczeństwa w związku z eksperymentalnymi szczepieniami przeciw COVID-19.

Autorka książki The Global Sexual Revolution: Destruction of Freedom in the Name of Freedom wyjaśniła:

Szczepionki nie zostały przetestowane zgodnie ze standardami naukowymi. Nie tworzą odporności. Skuteczność w łagodzeniu infekcji COVID-19 jest wątpliwa. Skutki uboczne mogą być poważne, a nawet śmiertelne, a długoterminowe skutki nie są znane. Brak przejrzystości i kneblowanie krytycznie nastawionych uczonych przez tzw. ruch Cancel Culture wskazuje na globalne strategie ustanowienia nowego totalitaryzmu poprzez uwielbienie fałszywego bożka zdrowia.

„Nie możemy siedzieć bezczynnie, ponieważ wykorzystywanie płodów ludzkich po aborcji w badaniach medycznych jest stopniowo normalizowane jako „niefortunna” część współczesnej medycyny” – nalegali obrońcy życia, prosząc duchownych i świeckich, aby stawili czoła „tej diabelskiej odnodze aborcji.”

Całe to zło jest utrwalane i promowane jedynie poprzez bierną akceptację ‘tymczasowo’ skażonej moralnie szczepionki” – argumentowali obrońcy życia.

Oświadczenie zatytułowane „Głos kobiet w obronie nienarodzonych dzieci i sprzeciwu wobec szczepionek skażonych aborcją” [pdf] podważyło argumenty zwolenników szczepień wśród duchownych, którzy twierdzą, że użycie szczepionki jest „nie tylko moralnie dopuszczalne, ale jest faktycznym aktem dobroczynności wobec drugiego człowieka w świetle powagi pandemii”.

Zaprzeczyło również moralnej racjonalizacji, że szczepionki wykorzystują abortowane komórki płodowe „tylko podczas testów”.

To raczej ludzkie embrionalne komórki nerki-293 były właśnie „integralną częścią rozwoju ich kandydatów na mRNA i [twórcy szczepionek] używali ich ponownie, aby potwierdzić skuteczność mRNA, czasami poprzez więcej niż jeden rodzaj testu potwierdzającego”.

Obrońcy życia wyjaśnili również, że zastrzyki „nie były rygorystycznie testowane pod kątem ich skuteczności w zapobieganiu zakażeniom lub przenoszeniu SARS-CoV-2, ale zamiast tego [zostały] ocenione pod kątem zmniejszenia nasilenia objawów u tych, u których wystąpiły „potwierdzone przypadki” COVID-19”.

„Średni wskaźnik przeżywalności po zakażeniu SARS-CoV-2 jest wyższy niż 98,3% i nie jest prawdopodobne, aby miały na to znaczący wpływ szczepionki o tak słabej skuteczności” – zauważono w oświadczeniu.

Co więcej, wstrzyknięcie „powoduje 15–26 razy więcej bólów głowy, zmęczenia i zawrotów głowy” niż szczepionki przeciw grypie i „spowodowało również znacznie cięższe reakcje i liczne zgony”, a obecnie zebrane dane „są niewystarczające do określenia możliwych długoterminowych skutków”.

„Eksperymentalny charakter szczepionki sprawia, że ​​nakłanianie, przymuszanie lub inne sposoby wywierania presji na ludzi do jej przyjęcia są bezpośrednim naruszeniem Powszechnej Deklaracji w sprawie bioetyki i praw człowieka” – ostrzegają sygnatariusze.

W zeszłym miesiącu państwo-miasto Watykan zagroziło prawnie obowiązkowymi szczepieniami, sugerując, że pracownicy mogą stracić pracę, jeśli odmówią przyjęcia szczepionki.

Watykańscy dziennikarze, którzy odmówili przyjęcia szczepionki ze względów moralnych i bezpieczeństwa, nie mogli lecieć papieskim samolotem do Iraku.

Inni sygnatariusze oświadczenia pro-life to amerykańska aktywistka antyaborcyjna Abby Johnson, chirurg ogólny s. Deirdre M. Byrne, MD z Little Workers of the Sacred Hearts i dr Isabel Bellostas Escudero, pediatra i członek Médicos por la Verdad .

Watykańska Komisja ds. COVID-19 i Papieska Akademia Życia (PAL) wydały grudniowe oświadczenie, w którym stwierdzają, że „stosowanie takich szczepionek nie oznacza jakiejś formy współdziałania z aborcją na żądanie”, cytując poprzednie dekrety PAL i Kongregacji Nauki wiary.

We wrześniu Konferencja Episkopatu Anglii i Walii (CBCEW) poprosiła katolików o przyjęcie szczepionek z linii komórek płodowych w oparciu o zapewnienie rządu Wielkiej Brytanii, że „do produkcji szczepionki nie zostanie użyta żadna nowa ludzka tkanka płodowa”.

Inne konferencje biskupów na całym świecie poszły w ich ślady, a biskupi z Konferencji Biskupów Katolickich Stanów Zjednoczonych (USCCB) wydali sprzeczne oświadczenia w tej sprawie.

W Wielkiej Brytanii dyrektor generalny Evangelical Alliance, Gavin Calver i krajowy dyrektor Fellowship of Independent Evangelical Churches (FIEC), John Stevens, usprawiedliwiają i promują moralnie wątpliwe szczepienia, a samotny obrońca życia Dave Brennan z organizacji pro-life Brephos kwestionuje użycie szczepionek skażonych aborcją.

Porównując “owoc badań nad tkanką płodową” (szczepionki) do składania ofiar z dzieci praktykowanych przez starożytnych Izraelitów, którzy palili żywcem swoje dzieci w rękach kananejskiego bożka Molocha, obrońcy życia kategorycznie stwierdzili: „Nie będziemy uczestniczyć w tym ogromnym kulcie dzieciobójstwa. Nie możemy dłużej ofiarować tego ziarna kadzidła Molochowi. ”

Holocaust Survivor Fights Fetal-Cell Vaccine, Jules Gomes, March 10, 2021

____________________________

Uzupełnienia:

Covid: prawdziwe korzenie?

Recenzja: Gabriele Kuby, Globalna rewolucja seksualna. Likwidacja wolności w imię wolności, ks. Marian Machinek MSF, Wydawnictwo Homo Dei, Kraków 2013, [pdf, strona 201-206]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!