Bestia jakiej nie znacie. Jakie struktury zarządzają pandemią

Struktury Bestii od samego początku były strukturami ponadpaństwowymi. Oprzyrządowaniem jej struktur jest ideologia. Bestia tworzyła i obalała imperia.

Książka odsłania paskudny pysk czegoś, co nazywamy „Bestią”. I co stało się istotą działalności osobników patologicznych, kontynuowaną przez wieki. Ludzi zdeformowanych, mających zaledwie jeden cel: przekształcić wolne narody w owadzie kolektywy. Zamienić świat w gigantyczny obóz koncentracyjny. A zatem – zawrócić świat z drogi, na którą wstąpił dwa tysiące lat temu.

Publikacja wprowadza nas do rozpoznania sytuacji, w jakiej realnie się znaleźliśmy. Służy do zdemaskowania Bestii i pokazania jej światu. „Zdemaskowania” – słowo to trafia w sedno w erze powszechnego obowiązku noszenia masek.

Hertfordshire UK 22.10.2020
Tomasz Pernak DPSI

Przede wszystkim dostrzeżemy potężny szturm, przeprowadzony z początkiem roku 2020, na branżę nazywaną po angielsku „hospitality industry” – wiążącą się z podróżowaniem, ze zbiorowym przebywaniem w restauracjach, kawiarniach, pubach i domach weselnych, na przyjęciach, nad basenami i w hotelach, w ramach której nawiązywane były do tej pory międzyludzkie więzi.

Zatem na tę gałąź gospodarki, dzięki której społeczeństwo żyje i oddycha. Równolegle przeprowadzony został atak na dotychczasowe sposoby funkcjonowania zachodnich społeczeństw, związane choćby z kupowaniem. Ale również z przebywaniem w galeriach handlowych, na stadionach sportowych, salach gimnastycznych i siłowniach, także na zebraniach i w kościołach. Czyli wszędzie, gdzie może dochodzić do nawiązywania kontaktów. (…)  Zakazy zatem obejmowały potężny sektor usług, co doprowadzi w krótkim czasie do zubożenia, a następnie zanikania w społeczeństwach Zachodu, warstwy średniej. Jedynej funkcjonującej jeszcze samodzielnie. Będącej teoretycznie w stanie bronić się przed szalonym atakiem na dotychczasowe, zachodnie standardy życia. Ta warstwa może po roku 2020 intensywnie biednieć. I im dłużej taki proces potrwa, tym mniejsze będą nasze szanse na bunt. Do którego mogłoby dojść wśród obywateli wolnych i zaradnych. Bunt niezbędny, żeby przeżyć.

Kontakty swobodne nie organizowane przez państwo, korporacje i innych dystrybutorów towaru, jakim jest też i pieniądz -przypis red./komentarz/.

Książka

***

25 wrzesień 1985 roku

Spotkanie sowieckiego generała Wojciecha Jaruzelskiego

z liderami Bestii, liderami społeczności żydowskiej w USA

Jednym z tematów była kwestia żydowskiej operacji “Most”

***

W maju 1988 roku Soros założył w Polsce struktury fundacji

mającej za zadanie budowanie “społeczeństwa otwartego” – ogłupionego

/przypis red./

O autorze: Redakcja