W Hiszpanii czwarta fala COVID-19. Spóźniona Polska pod rządami PiS dopiero kończy trzecią

 Obostrzenia wprowadzono mimo zakończenia obowiązywania w piątek przepisów przeciwepidemicznych wprowadzonych na Święta Wielkanocne.

Fala krytyki zalewająca ostatnio rząd Morawieckiego wydaje się być uzasadniona. Jak donosi światowa prasa Hiszpanie będący w posteuropejskiej awangardzie zaszczepionych, rozpoczęli z rozmachem czwartą falę pandemii. Tymczasem Kaczyński, Niedzielski i Morawiecki guzdrzą się niemiłosiernie. Nie tak dawno w sejmowych kuluarach przedstawiciele opozycji otrzymali zapewnienie, że przygotowania do czwartej fali są dopięte na ostatni guzik, a tymczasem jest jak jest:

Obchody katastrofy smoleńskiej jak zwykle rozproszyły uwagę urzędników Niedzielskiego. Tak nie może być !

– piekli się nasz rozmówca

Światełkiem w tunelu może okazać się wariant z wysp Fidżi

Wariant z wysp Fidżi, który ostatnio wykrył test PCR w Lądku Zdroju, postawił na nogi strategów plandemii.  Został on wykryty u Edwarda, lokalnego kloszarda. Edward Z. był początkowo pomyłkowo wzięty za nieboszczyka. Ekipa covidowa postanowiła  zawłaszczyć mężczyznę jako swoją zdobycz i zakwalifikować jako umierającego nosiciela. W tym celu zrobiono PCR puszce pewnej-coli, którą trzymał denat w swojej zgrabiałej dłoni. Lola-cola tradycyjnie dała pozytywny wynik. Wszystko zakończyłoby się rutynowym wpisem do statystyk, gdyby nie bulwersujący fakt: po upływie 10 godzin delikwent (kloszard) ocknął się z upojenia alkoholowego i uciekł z wielkim krzykiem widząc nad sobą postać z „przywrą na twarzy”. Biedak myślał, że ma delirium tremens. Kloszard kloszardem, ale wynik poszedł w świat, a konkretnie został przesłany do departamentu zakażeń, którego urzędnik coś tam wystękał o podwyższeniu fali wymieniając wariant Fidżi. Hipoteza jest następująca: “turysta wracający z Fidżi wyrzucił puszkę z niedopitą zawartością, a nasz skacowany bezdomny podniósł ją”.

Widać wyraźnie, że ciągniemy się w unijnym ogonie. Oskarżenia pod adresem PiS nasilają się. Opozycja zarzuca Morawieckiemu, że nie potrafi naśladować swojej kuzynki, szefowej YouTub’a w modelowaniu rzeczywistości.

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.