Głosowanie w Sejmie nad zmniejszeniem zasobów własnych Polski

W tej kadencji Sejmu (miało być w kwietniu) odbędzie się w Sejmie głosowanie nad zmniejszeniem zasobów własnych Polski na rzecz zwiększenia zasobów własnych UE. Oficjalna i niestety skrócona nazwa brzmi: “ratyfikacja zwiększenia zasobów własnych Unii Europejskiej”. Konsekwencją uchwalenia ustawy będzie prawo do nakładania przez „Komisję Europejską” podatków na poszczególne kraje. Widać gołym okiem, że  spiskowa teoria zaczyna realizować się w formie jawnych, wymuszonych umów międzynarodowych (tworzenie unii fiskalnej).

Zdrajcy lizbońscy naśladując marksistów ułożyli narrację dla idiotów, że jest to konieczny warunek uruchomienia wypłat z unijnego Funduszu Odbudowy, „utworzonego dla wsparcia państw UE w związku z pandemią COVID-19”. Jak mawiał pupil różowego salonu nieżyjący ks. Józef Tischner jest to tzw. g…o prawda. Fundusz odbudowy ma się w połowie składać z pieniędzy pożyczonych od lichwiarzy.

Kolejnym ważnym aspektem jest fakt, że nie trzeba byłoby niczego odbudowywać, gdyby gnom sromotnik wraz ze swoim „gorszym sortem” nie kontynuował dzieła targowicy – nie wykonywał poleceń globalnej mafii rujnując gospodarkę, niszcząc dorobek polskich rodzin prowadzących swoje biznesy. Przeciw pozbyciu się kolejnej resztki suwerenności będzie głosować Konfederacja i jak na razie, zgodnie z deklaracją, Solidarna Polska.

Jaki będzie wynik głosowania?

„Kradnący inaczej” (inaczej niż PiS) targują się o większe koryto dla samorządów, uzależniając swoje poparcie od wysokości przyznanych środków. Marszałek Sejmu Terlecki pytany o przewidywany rezultat głosowania nazwał zdradę i skurczysyństwo… rozsądkiem. Trawestacja innej wypowiedzi byłego hippisa brzmi: Ludzie na ogół są sprzedajni.

Wypowiedział się w tej sprawie również funkcjonariusz Kościński, który złożył (który to już raz?) deklarację lojalności przed „Bestią”:

Głosowanie przeciwko ratyfikacji unijnego Funduszu Odbudowy byłoby samobójczym posunięciem/ “Financial Times”/

  • Kredyt “chwilówka” na polską hipotekę.
  • Polska gwarantuje swoim majątkiem spłatę długów przez inne państwa.
  • Decyzja o przyznaniu pieniędzy/kiedy, ile, na co/ i ustanowieniu unijnych podatków będzie podejmowana przez KE.

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.