Dzikie Julki terroryzują wykładowców

Studentki zarzucają pracownicy Collegium Medicum w Bydgoszczy przemoc psychiczną

Zdziczałe Julki, studentki kosmetologii Collegium Medium w Bydgoszczy, złożyły donos na swą wykładowczynię, która jest przeciwna zabijaniu nienarodzonych. Terror lewicowy na uczelniach trwa. Bieruty, Jaruzelskie, trzymające Polskę przez półwiecze w marksistowskich kaftanach bezpieczeństwa, mogłyby się uczyć od tych rozwydrzonych pseudo studentek o mózgach, a raczej resztce, jaka z nich została, sformatowanych przez ideologiczne szkółki uliczne dla hunwejbinów spod znaku czerwonych błyskawic SS.

W tym, co mówi wykładowczyni (niestety, nie znam jej nazwiska) na temat LGBT, zabijania nienarodzonych, etyki chrześcijańskiej, jaka winna nas pod tą szerokością geograficzną obwiązywać czy nieuctwa studentów (kosmetologia… potężna wiedza o tym, jak podnieść obwisły cycek, aby znów być wiecznie młodą) nie ma ANI JEDNEGO zdania, pod którym nie podpisałby się oburącz każdy uczciwy Polak i katolik.

Cała nadzieja w Bogu: że szybciej wdroży Swój Święty Plan unicestwienia tej ohydnej, cuchnącej nieopisaną głupotą i zepsuciem cywilizacji, niż zdąży pójść w świat – aby zadeptać

Polskie inteligentki anno 2021

buciorami na platformach resztki tego, co gdzieniegdzie przetrwało jako nasza Polska – kolejna sfora gówniar, tym razem z wydziału wiedzy o wacikach i kremach na rozstępy.

 

Pokutujący Łotr

 

O autorze: Pokutujący Łotr