Izrael – twój wróg!!!

Polska powinna całkowicie zmienić swój stosunek do państwa Izrael. Od 1989 roku władze polskie pragnęły za wszelką cenę poprawić swe stosunki z tym krajem. Niestety – Izraelici uważali to tylko za oznakę słabości i nasilali wciąż ataki na nasz kraj, usiłując uzyskać nienależne pieniądze. Izrael uznał, że Polacy są słabi i głupi, w związku z czym można ich bezkarnie kopać wykorzystując starą metodę obłędnych wrzasków na temat rzekomego antysemityzmu. To przez dłuższy czas działało, ale teraz powinno się skończyć.

Przede wszystkim musimy sobie wreszcie uświadomić, że Izrael jest naszym wrogiem. Został nim dobrowolnie – ponieważ tak chciał. W nowym rządzie Izraela główną rolę odgrywa Jair Lapid – czołowy polakożerca. O żadnym porozumieniu z nim i jemu podobnymi – nie ma mowy. Na nasze szczęście pozycja Izraela jest w tej chwili słaba. Grupa Obamy i Bidena jest znacznie mniej proizraelska niż Donald Trump. Wystarczy spojrzeć na ostatni konflikt z Palestyńczykami sprowokowany przez Netanyahu. Początkowo Biden mówił o “prawie Izraela do obrony”. Gdy przekonał się, że cała opinia publiczna popiera Palestyńczyków – zmienił front. W ciągu jednego dnia zmusił Netanyahu do zaprzestania walk. W efekcie wszyscy uznali, iż to Hamas wygrał tę potyczkę. Netanyahu zapłacił za to utratą stanowiska premiera. Niestety – do głosu doszli jeszcze bardziej szowinistyczni [i głupsi] politycy izraelscy.

Co więc powinniśmy teraz robić? Natychmiast przestać podlizywać się Izraelowi. Ograniczyć stosunki dyplomatyczne z tym państwem. Jeśli jakiś jego przedstawiciel obrazi Polskę i Polaków – powinien bezzwłocznie zostać wyrzucony z naszego kraju. “Miejsca święte” religii Holocaustu są w Polsce. Na razie ułatwiamy Izraelitom dostęp do nich. Jeśli jednak Izrael będzie nadal tak antypolski, to może się to zmienić. Trzeba się przyjrzeć firmom izraelskim działającym w Polsce. Jeśli robiły jakieś machlojki to powinny zostać ukarane. Należy dawać do zrozumienia antypolskim Izraelitom, że nie są w Polsce mile widziani.

Powinniśmy zawiązać sojusz z innymi wrogami Izraela – Palestyńczykami, Arabami oraz z Iranem. Za czasów PRL mieliśmy z nimi nie najgorsze stosunki. Można to tego wrócić. Izraelici będą oczywiście dziko wrzeszczeć. Nie powinniśmy zwracać na to uwagi. Niech wyją.

O autorze: elig