Apel Abp. Carla Marii Viganò do biskupów i kapłanów o modlitwę i post w intencji pokrzyżowania planów Nowego Porządku Świata

(LifeSiteNews)

12 sierpnia 2021 r. g. 7:20

Maryja pogromczyni szatana – średniowieczna iluminacja (niezn.)

W tym momencie bardzo poważnego kryzysu duchowego i materialnego, w którym Autorytety publiczne udzielają poparcia planom Nowego Porządku Świata, a pasterze są cichymi wspólnikami w obliczu niszczenia społeczeństw i samego Kościoła Chrystusowego, naszym świętym obowiązkiem jest zjednoczyć się w walce duchowej, stawiając się bez wahania pod sztandarami Chrystusa, naszego Króla i Maryi, naszej Królowej.

Pan dał Biskupom i Kapłanom władzę wypędzania demonów w Jego Imię. Już w Wielką Sobotę 2020 r. wielu z nich przyjęło mój [ówczesny] apel z otwartością serc i z duchem nadprzyrodzonym. Dziś zamierzam ponowić ten apel. Proszę zatem moich czcigodnych braci w Episkopacie i Kapłaństwie, aby w wigilię Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny poświęcili się modlitwie i postowi oraz odmówili w Rzymie o godz. 12.00 Exorcismus in Satanam et angelos apostaticos Leona XIII (Rituale Romanum, Tit. XII, Caput III). Sakrament ten zostanie umieszczony pod płaszczem najstraszliwszej przeciwniczki mocy piekielnych, aby zbiorowa modlitwa sług Bożych usunęła z Kościoła i świata sidła wroga ludzkości, które dziś zagrażają społeczeństwom, rodzinom, jednostkom, a w sposób szczególny wiernym Chrystusowi.

Zsekularyzowany świat, a wraz z nim całkiem liczni pasterze, będą próbowali wykpić ten apel i sam egzorcyzm, uznając go za dziedzictwo przeszłości, które wraz z wiarą naszych ojców należy unieważnić. Ale my wiemy dobrze, że choć jesteśmy niegodnymi grzesznikami, to jednak otrzymaliśmy od naszego Pana moc, która budzi przerażenie bram piekła i jego sług.

W ciszy i poście, które przygotowują nas do uroczystości Wniebowzięcia Królowej Niebios, przyzywajmy Najświętszą Dziewicę, straszną jak armia w szyku bojowym, oraz świętego Michała Archanioła, Patrona Kościoła Świętego i Księcia Zastępów Niebieskich.

+ Carlo Maria Viganò, Arcybiskup

12 sierpnia 2021 r.

Sanctae Clarae Virginis

Przekład z j. ang. Pokutujący Łotr

O autorze: Pokutujący Łotr