Apokalipsa c19

Odmawianie ludziom żywności we Francji i gwałtowne starcia w Australii dają bogobojnym Amerykanom powody, by zastanowić się, w jakim stopniu sami są gotowi bronić swoich naturalnych praw do dbania o siebie i swoje rodziny.

−∗−

W menu na dziś danie apokaliptyczne. Krótki reportaż o wkraczającej na dobre do naszego życia tyranii. Teraz chyba każde społeczeństwo powinno się zastanowić nie czy, a kiedy i w jaki sposób objawi się w danym kraju.

Zapraszam do lektury (i oglądania).

______________________***______________________

 

Transkrypcja

Rządy terroryzują obywateli

W Stanach Zjednoczonych nowa ustawa przedstawiona niedawno Kongresowi przez fałszywego katolika i homoseksualistę Ritchiego Torresa zakazuje niezaszczepionym Amerykanom lotów krajowych.

A w Kanadzie kilka dni temu, na wiecu wyborczym, fałszywy katolicki premier Justin Trudeau powtórzył zobowiązanie swojego kraju do wymagania od podróżnych szczepienia.

Justin Trudeau: „Zasługujecie na rząd, który będzie nadal mówić «zaszczep się». I wiecie co? Jeśli ktoś nie chce się zaszczepić, to jego wybór. Ale niech nie myśli, że może wsiąść do samolotu lub pociągu wraz z zaszczepionymi ludźmi i narażać ich na niebezpieczeństwo”.

We Francji w tym miesiącu lokalne władze zaczęły odmawiać jedzenia i artykułów spożywczych tym, którzy odmawiają szczepienia i w inny sposób nie spełniają przepisów dotyczących COVID. Od zeszłego poniedziałku ucierpiały już łącznie 144 supermarkety. Dzieje się tak pomimo orzeczenia francuskiej Rady Konstytucyjnej na początku tego miesiąca stwierdzającego, że przepustki zdrowotne nie mogą odmawiać „ludziom dostępu do podstawowych towarów i usług”.

W australijskim Melbourne, w sobotę, policja użyła gumowych kul i gazu pieprzowego wobec 4000 osób protestujących przeciwko lockdownom covidowym.

Reporter Avi Yemini: „To gumowe kule przeciwko własnym obywatelom”.

Potraktowali gazem pieprzowym nawet małe dziecko, które trzymało tabliczkę z napisem „pozwól mi się pobawić”.

Komisarz policji stanu Wiktoria zagroził grzywnami w wysokości tysięcy dolarów każdemu, kto uczestniczył w sobotnim proteście.

Również w Australii, władze lokalne kazały zastrzelić grupę psów – w tym 10 szczeniąt – aby uniemożliwić przybycie wolontariuszy, którzy mogliby je uratować. Wszystko z powodu obaw o rozprzestrzenianie się COVID.

Laureat Nagrody Nobla Luc Montagnier — człowiek, który odkrył wirusa HIV — twierdzi, że masowe szczepienia w rzeczywistości tworzą wariant delta. Zauważa również, że w krajach, w których podaje się szczepionkę, krzywa szczepień poprzedza krzywą zgonów.

Odmawianie ludziom żywności we Francji i gwałtowne starcia w Australii dają bogobojnym Amerykanom powody, by zastanowić się, w jakim stopniu sami są gotowi bronić swoich naturalnych praw do dbania o siebie i swoje rodziny.

__________________________

COVID Apocalypse, Benjamin Starnes, August 24, 2021

 

Zobacz też:

Terror czyli po co ta kampania

Ignorancja i strach czy świadomość i bunt?

Szczepionkowy apartheid? Stop szantażom!

Szczepienia czyli przymus nieobligatoryjny

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!