Niedzielski zarażony. Na kwarantannę jednak nie pójdzie

Wszystko wskazuje na to, że minister Niedzielski zrezygnuje z kwarantanny, którą podobnie jak zaległy urlop wypoczynkowy odłoży na okres wakacji. Zadecydowały o tym okoliczności. Nawał nowych obowiązków związanych z przygotowaniem do piątej fali wraz z nowymi obostrzeniami spowodował rezygnację ministra z całkowitej izolacji.

Wszystko na to wskazuje, że dość płynnie przejdziemy z czwartej fali koronawirusa w falę piątą

– podkreślił zastępca Niedzielskiego, Waldemar Kraska. Nie oznacza to jednak leniuchowania. Płynne przejście wbrew pozorom nie ułatwia pracy, tym bardziej, że już pojawiają się w sieci memy wyśmiewające kolejną serię dawek przypominających, które są niezbędne na tym etapie pandemii. Holandia jako pierwszy kraj na świecie oficjalnie zapowiada podanie obywatelom łącznie sześciu dawek szczepionki przeciw COVID-19 

Co dolega ministrowi Niedzielskiemu?

Wykluczając dywagacje niektórych publicystów wskazujących na psychopatię sięgnijmy do najświeższej opinii naukowców.

Naukowcy podkreślają, że duża cześć zarażonych cierpi bezobjawowo. Osoby zarażone nie wiedzą, że są chore dlatego konieczne jest zaangażowanie wyszkolonego personelu. Bezobjawowa biegunka u Niedzielskiego, bo na taką dolegliwość cierpi ostatnio minister, to oprócz majaczącej na horyzoncie szubienicy, najbardziej poważna okoliczność wpływająca na poglądy ministra, który nie wyklucza “wzięcia za mordę” wszystkich antycovidowców.

Nie wykluczam twardego lockdownu i obowiązku szczepień dla wszystkich /Radio ZET/

Tę opcję popiera gotowy pójść na całość, Jarosław Kaczyński, mówiący wprost w ostatnim wywiadzie o:

wyłączeniu ludzi niezaszczepionych lub nie przetestowanych z części funkcji w społeczeństwie

Jak w takim razie określić zaprezentowane poglądy tych osobników w kontekście różnych naukowych opinii, w tym:

Eksperci w “The Lancet”: Brak naukowych podstaw do powszechnego szczepienia trzecią dawką, a także wyraźny związek wzrostu zachorowań na różne choroby związane z dużym stopniem zaszczepienia zachodnich społeczeństw, co wiąże się z obniżeniem naturalnej odporności i różnymi powikłaniami z kategorii schorzeń autoimmunologicznych z powodu pseudoszczepionek. To ostatnie pytanie kieruję już całkowicie poważnie do tych wszystkich, którzy zaangażowali się w różny sposób w coś, co bez przesady można nazwać machiną śmierci.

Rok 20… Norybmerga 2,0. Zeznają: Kaczyński, Morawiecki, Niedzielski. Oskarżycielem posiłkowym występującym w imieniu rodzin osób skazanych na śmierć w czasie lockdownu  jest Grzegorz Braun.

Niedzielski: wykonywałem tylko obostrzenia…

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych".