„Służby, mafie i loże” zadecydowały inaczej: Konfederacja poniżej progu 5%

O tym, że Polska jest przysłowiowym bantustanem „należącym do kogoś z zagranicy” (Morawiecki) świadczy dobitnie fakt, że ustaloną przez zagranicznych specjalistów narrację wyborczą powtarzali zgodnie ponad podziałami „Gazeta Wyborcza” i „Gazeta Polska”, TVP i TVN, redaktorzy Lis i Sakiewicz oraz politycy PiS m.in. Kaczyński i Morawiecki. Powtarzali dokładnie to samo: tezy ISD- ośrodka przeciwdziałania ekstremizmom i polaryzacji.

Sprawę opisałem tutaj, lecz jak się przekonałem ludzie nie byli tym zainteresowani, bo woleli z wypiekami na twarzy obserwować wartki nurt w mediach głównego ścieku.

Półprawda was zniewoli

Od 30 lat Polacy błądzą w telewizyjnej mgle. Nic więc dziwnego, że zwyciężyli socjaliści i realni komuniści. Jedni i drudzy głosowali przeciw sobie, kłamiąc w czasie kampanii. Łączącą ich cechą jest to, że nienawidzą polskiej prawicy. Utrzymujący się podział wśród ogłupionych Polaków cieszy niezmiennie Rosję, Niemcy, Izrael i USA. Każde z tych państw przeciwdziała, na miarę swoich możliwości, odzyskaniu przez Polskę większej suwerenności.

Stanowisko Forum Żydów Polskich:

“1.antysemici poniżej progu (Konfederacja). Wniosek: w Polsce antyżydowskość nie popłaca.

2.partia rozsądnie prożydowska (PiS) – wygrywa. Wniosek: w Polsce prożydowskość (rozsądna) nie przeszkadza….”

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.